Skład

Zespół tworzą doświadczeni, zawodowi muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Agnieszka Pieśko – od wielu lat śpiewa zawodowo w zespołach coverowych, weselnych i eventowych. Ma na swoim koncie również wiele występów w chórkach (m.in. Pudzian band czy Bobi). Na co dzień  jest dźwiękowcem w tvn.

Wiktor Grzebuła – Swój warsztat gitarowy doskonalił współpracując zarówno z zespołami coverowymi, jak i grającymi utwory autorskie. Grał między innymi dla: Etyliny 86, M’art Band’u, Ich Troje. Należy również do zespołu Orange Tree.

Janusz Ostrowski – Z muzyką związany od… przedszkola. Współpracował z takimi zespołami jak: MALEO – Transsiberian project, ROXA, ZA GA DANG i EX-DANCE. Rożnorodność stylistyczna wykonawców przyczyniła się do jego wszechstronności w grze na basie. Występował na takich imprezach jak: Festiwal w Jarocinie, Przeboje lata z radiem oraz LETNIA ZADYMA W ŚRODKU ZIMY – Jurka Owsiaka.

Konrad Kubalski – perkusista, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki estradowej. Współpracuje między innymi z takimi artystami jak Katarzyna „Puma” Piasecka, Alicja Węgorzewska, Sylwia Lorens, zespołem Vermones, Romantica i wielu innych… Ma za sobą takie festiwale jak: Open’er festival, Jarocin festival, Off Pluss Camera, koncert w Radio Czwórka